Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tolga Çevik Fan

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Tolga Çevik için hissettikleriniz

2 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Tolga Çevik için hissettikleriniz Empty Tolga Çevik için hissettikleriniz Çarş. Mart 04, 2009 3:21 pm

tolga-gizem

tolga-gizem
Admin

Tolga Çevik için ne hissediyorsun durma yaz buraya dök içini

2Tolga Çevik için hissettikleriniz Empty Geri: Tolga Çevik için hissettikleriniz C.tesi Nis. 04, 2009 5:22 pm

dLadLa

dLadLa

ona karşı duyduğum duygu anLatıLmaz yaşanır..
bunu da bütün fanLar yaşıo zaten..

3Tolga Çevik için hissettikleriniz Empty Geri: Tolga Çevik için hissettikleriniz C.tesi Nis. 04, 2009 5:41 pm

tolga-gizem

tolga-gizem
Admin

ona resmen aşığım kimse inkar edemz hayranlıkta diyemez aşığım ama karşılıksız bir aşk yaşıorum Sad

4Tolga Çevik için hissettikleriniz Empty Geri: Tolga Çevik için hissettikleriniz C.tesi Nis. 04, 2009 5:58 pm

dLadLa

dLadLa

evet baLım annem faLan geçecek büyüynce dio ama bn hiç geçmesini istemiorum eğer gerekirse büyümek biLe istemiorum..

5Tolga Çevik için hissettikleriniz Empty Geri: Tolga Çevik için hissettikleriniz C.tesi Nis. 04, 2009 8:03 pm

tolga-gizem

tolga-gizem
Admin

aynen balım ya geçecek geçecek diyorlar am geçmiyorki geçmiyor işte ebn çok denedim unutmayı ama olmadı olmuyorda ona aşığım ve inkarda etmiorum artık bunu kendime söledim artık o kadar rahatımki ah ailem beni analsa dünyanın en mutlu insanı olurdum heralde

6Tolga Çevik için hissettikleriniz Empty Geri: Tolga Çevik için hissettikleriniz C.tesi Nis. 04, 2009 8:06 pm

dLadLa

dLadLa

unutmayı hiç düşünmedi çünkü hiç istemiyorum onu ömrümün sonuna kadar sevmek istiyorum..

7Tolga Çevik için hissettikleriniz Empty Geri: Tolga Çevik için hissettikleriniz C.tesi Nis. 04, 2009 8:18 pm

tolga-gizem

tolga-gizem
Admin

bende unutmak istemdişm am bu aşk imkansız diye unutmaya çalıştım bu hayranlık o benim abim yaşında dedim ama işte bu gönlüm kanmadı şimdi saklamıorum artık söledim kendime evet aşığım hemde deli gibi

8Tolga Çevik için hissettikleriniz Empty Geri: Tolga Çevik için hissettikleriniz C.tesi Nis. 04, 2009 8:23 pm

dLadLa

dLadLa

bnde deLi gibi bnde...

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]