Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tolga Çevik Fan

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Rüyalarda Tolga Çevik

2 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Rüyalarda Tolga Çevik Empty Rüyalarda Tolga Çevik Ptsi Mart 02, 2009 4:14 pm

tolga-gizem

tolga-gizem
Admin

Tolga Çevik'le ilgili rüyalarımızı paylaşalım..
devam ediyoruz

2Rüyalarda Tolga Çevik Empty Geri: Rüyalarda Tolga Çevik C.tesi Nis. 04, 2009 7:25 pm

dLadLa

dLadLa

bn geçen gün gördüm sadece bi yerini hatırLıorum böLe tavan arası gibi bi yerde toLga masada bişiLer yazıodu bnde yanındaydım onu seyrediordum ayakta sonra bana baktı güLümsedi sadece bunu hatırLıorum..

3Rüyalarda Tolga Çevik Empty Geri: Rüyalarda Tolga Çevik C.tesi Nis. 04, 2009 8:12 pm

tolga-gizem

tolga-gizem
Admin

gerçek gibi gerçekte olsa tolga öle yapardı ya ben önceden görüodum ama artık göremiorum eskiden rüyalarımdada hep kötü davranıodu bi keersinde onu görmüştüm sevinçten üstüne atlamıştım çekil şurdan be diyip yere itti beni düştüm ağaldım umrunda olmadı koşarak kaçtım ordan peşimden geldi arabanın önüne atlıodum tam tuttu beni daha da hatırlamıom am kötü oluom bana kötü davranınca yaa

4Rüyalarda Tolga Çevik Empty Geri: Rüyalarda Tolga Çevik C.tesi Nis. 04, 2009 8:14 pm

dLadLa

dLadLa

üzüLme baLım rüyaLarın tersi çıkarmış.. Very Happy

5Rüyalarda Tolga Çevik Empty Geri: Rüyalarda Tolga Çevik C.tesi Nis. 04, 2009 8:29 pm

tolga-gizem

tolga-gizem
Admin

ben ona sarılsam oda ban sarılcak dmek oluo ah tolgam bana hep kötü davran Very Happy

6Rüyalarda Tolga Çevik Empty Geri: Rüyalarda Tolga Çevik C.tesi Nis. 04, 2009 8:46 pm

dLadLa

dLadLa

Laughing

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]