Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tolga Çevik Fan

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Tolga Çevik'e Maniler

2 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Tolga Çevik'e Maniler Empty Tolga Çevik'e Maniler Ptsi Mart 02, 2009 4:16 pm

tolga-gizem

tolga-gizem
Admin

onun için yazdığımız maniler

2Tolga Çevik'e Maniler Empty Geri: Tolga Çevik'e Maniler C.tesi Nis. 04, 2009 5:31 pm

dLadLa

dLadLa

bunu dayeni yazdım fazLa beğenmiyorum ama..

seninLe mutLu oLdum ben
seninLe doğdum yeniden
iyi ki karşıma çıktın
yeniden hayata başLadım seninLe ben..

3Tolga Çevik'e Maniler Empty Geri: Tolga Çevik'e Maniler C.tesi Nis. 04, 2009 7:59 pm

tolga-gizem

tolga-gizem
Admin

yok balım süper ötesi olmuş muhteşem ebnde önceden yazıodum şimdi denedim am ayzamadım aklıma gelince yazcam hemen buraya Very Happy

4Tolga Çevik'e Maniler Empty Geri: Tolga Çevik'e Maniler C.tesi Nis. 04, 2009 8:05 pm

dLadLa

dLadLa

sana bir şey oLursa bir gün
biL ki yaşayamam öLürüm
inan ki tek yaşama sebebimsin
senin uğruna biLe öLürüm..

5Tolga Çevik'e Maniler Empty Geri: Tolga Çevik'e Maniler C.tesi Nis. 04, 2009 8:15 pm

tolga-gizem

tolga-gizem
Admin

balım çok süper olmuş yaha ah ah keşke tolgam görse bu yazdıkalrımızı onun için tam 20 şiir yazmışım yaa yazın okutcaktım hepsinin kd ye gitcem kitabı armağan etcektim ona oda okucaktı ama o askerde şimdi Crying or Very sad

6Tolga Çevik'e Maniler Empty Geri: Tolga Çevik'e Maniler C.tesi Nis. 04, 2009 8:19 pm

dLadLa

dLadLa

saoL baLım da sende yazdıkLArını buraya koysana beLki bi gün toLga da buraya üye oLur görür..

7Tolga Çevik'e Maniler Empty Geri: Tolga Çevik'e Maniler C.tesi Nis. 04, 2009 8:47 pm

tolga-gizem

tolga-gizem
Admin

balşım dier sitede ama alırım ben onalrı bırakırmıyım oraya

8Tolga Çevik'e Maniler Empty Geri: Tolga Çevik'e Maniler C.tesi Nis. 04, 2009 8:51 pm

dLadLa

dLadLa

tmm baLım..

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]