Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tolga Çevik Fan

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

BİZ BİR AİLE MİYİZ?

3 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1BİZ BİR AİLE MİYİZ? Empty BİZ BİR AİLE MİYİZ? Çarş. Mart 04, 2009 4:23 pm

tolga-gizem

tolga-gizem
Admin

Birlikten kuvvet doğar.
Bir elin nesi var iki elin sesi var.
Emek olmadan yemek olmaz.

demiş atalarımız.bizlere örnek olsun diye bir sürü söz söylemişler.günümüzde anlamalrı çok tutuyor değil mi?
1.si mesela eğer birşeyin muhteşem olmasını istiyorsan tek başına değil dostlarınla ailenle güzel,mükemmel,kusursuz bir iş yapabilirsin.

2.si yalnız bir kişinin yaptığı işten kimse zevk almaz.tek başına yerinde sayar ilerleyemezsin.tek başına hiçbirşey güzel değildir.mesela bilindik oyunlar bile en az iki kişi ile oynanıyor.eğer oyununu güzel geçmesini istiyorsan iki elden üç elden hatta dört elden ses çıkartıcaksın

3.sü emeksiz hiçbir başarı başarı değildir.alınteri ile yediğimiz ekmek mi güzeldir yoksa başkasının parasını ödediği ekmeğin tadı mı güzeldir.
biz ekmeğimizi neden kendimiz yapmayalım neden ekmeğin saatlerce çıkmasını bekleyelim.kolkola verirsek ekmeğimizi yapıp afiyetle yiyebiliriz.sıcak sıcak,taze taze ve bu ekmeğin her damlasında emeğimizin bulunduğu ekmek çıkartmak çok mu zor.
çabalamak,gayret göstermek fiilerinin anlamlarını bilrn var mı?tabşkş hepimiz biliyoruz peki hanginiz bu anlamı bilipte uyguluyorsunuz kaçınız kaçımız uyguluyor.
biz aileydik değil mi ama aile demek en kötü olayda en kötü şeyde birbirine kol kanat germek ayrdım etmek sahip çıkmak demek.
kaç kişi gerçekten biz bir aileyiz diyebiliyor bunu iddia eden varsa lütfen ailelik görevini yapsın.
şimdi size o kadar sıkıcı geliyorki yazdıklarım aman bunyine en saçmalıyor diyebilirsiniz sitede birşeye yarasa gam yemiyeceğim diyebilirsiniz.belki birkaçınız ama bu site bomboş ve kimse yok diyebilir diğer sitede takılmaya devam edebilir onlara hiçbirşey demiyorum.

Gelin beraber bu siteyi birlikte aile sıcaklığında yavaş yavaş çaba harcayarak emek harcayarak emek göstererek kuralım.1 ay sonra bu emeğinizin karşılığını aldığınızda vay be bu siteyi ben kurdum ben ve ailem kurdu dediğinizde ne kadar mutlu olacaksınız emin olun.
benim diyeceğim son şey eğer biz bir aileysek aile olduğunuzu gösterin.hepinizi çok seviyorum ve öpüyorum

saygılar ve sevgiler

2BİZ BİR AİLE MİYİZ? Empty Geri: BİZ BİR AİLE MİYİZ? Perş. Mart 05, 2009 4:16 pm

(=_Tolga İdiz_=)

(=_Tolga İdiz_=)

%1oo katıldıqımı bilmeni isterm Smile

3BİZ BİR AİLE MİYİZ? Empty Geri: BİZ BİR AİLE MİYİZ? C.tesi Nis. 04, 2009 4:50 pm

dLadLa

dLadLa

bnde katıLıorum bu aiLe hiç dağıLmasın..

4BİZ BİR AİLE MİYİZ? Empty Geri: BİZ BİR AİLE MİYİZ? C.tesi Nis. 04, 2009 5:18 pm

tolga-gizem

tolga-gizem
Admin

evet ama bir aptal admin bir aile üyemizi aldı Sad

5BİZ BİR AİLE MİYİZ? Empty Geri: BİZ BİR AİLE MİYİZ? C.tesi Nis. 04, 2009 5:34 pm

dLadLa

dLadLa

üzüLme baLım bizde yeni bir aiLe kurarız.. (inş.)

6BİZ BİR AİLE MİYİZ? Empty Geri: BİZ BİR AİLE MİYİZ? C.tesi Nis. 04, 2009 7:46 pm

tolga-gizem

tolga-gizem
Admin

aile kuracağız tabi ama ailmeizi bozmadan yeni üyeler katacağız ailemize

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]